Spotkanie w sprawie inwestycji drogowych

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim w dniu 18 grudnia 2018 roku odbyło się spotkanie burmistrzów i wójtów Powiatu Tomaszowskiego. Samorządowców zaprosił Starosta Tomaszowski Henryk Karwan aby wstępnie omówić inwestycje na drogach powiatowych w roku 2019 i w latach następnych. W spotkaniu uczestniczył również Wicestarosta Jarosław Korzeń. Starosta Henryk Karwan zapoznał gości z ustaleniami jakie zapadły w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim, dotyczącym dofinansowania dla samorządów na przebudowę i remonty dróg powiatowych w ramach  Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Burmistrzowie i wójtowie przedstawili swoje zamierzenia i potrzeby w zakresie inwestycji na drogach powiatowych planowanych w latach najbliższych.