Wydarzenie kulturalne w Bibliotece Miejskiej

Prawdziwa Uczta Literacka miała miejsce 29 listopada 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim. Strawę duchową oraz jadalną przygotowali nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Zespołu Szkół nr 3 im. Macieja Rataja oraz członkowie zespołu kierowanego przez Jadwigę Krawczyk. W wydarzeniu artystycznym udział wzięli zaproszeni goście: Poseł na Sejm RP Tomasz Zieliński, Starosta Tomaszowski Henryk Karwan, Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski, Dyrektor Tomaszowskiego Domu Kultury Dariusz Krech . Wszystkich przybyłych przywitał gospodarz-  Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Jacek Pawłucki. Licznie przybyli miłośnicy literatury pięknej z Tomaszowa Lubelskiego.