Uroczysta Sesja Rady Powiatu

Przewodnicząca Rady Powiatu w Tomaszowie Lubelskim ma zaszczyt zaprosić  na uroczystą Sesję Rady Powiatu w Tomaszowie Lubelskim, która odbędzie się w dniu 13 października 2018 r. o godz.12.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Lwowskiej 68 ( sala „B”).Uroczysta Sesja Rady Powiatu poprzedzona będzie mszą św. w Kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 10.00  intencji mieszkańców Powiatu Tomaszowskiego z okazji  Jubileuszu 20-lecia Powstania Samorządu Powiatowego w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Program:

1.   Otwarcie uroczystej Sesji Rady Powiatu.
2.     Wystąpienie Przewodniczącego Rady Powiatu w Tomaszowie Lubelskim.
3.     Przyjęcie Stanowiska Rady Powiatu w Tomaszowie Lubelskim z okazji Jubileuszu 20-lecia Powstania                      Samorządu Powiatowego w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
4.     Wystąpienie Starosty Tomaszowskiego oraz zaproszonych gości.
5.     Wręczenie podziękowań i wyróżnień.
6.     Zakończenie uroczystej Sesji Rady Powiatu.
7.      Część artystyczna.