Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Oświaty

W Dniu Edukacji Narodowej pragniemy podziękować tym wszystkim, którzy dzielą się z uczniami tym, co mają najlepszego – swoją wiedzą. Życzymy Państwu, aby w wypełnianiu tej trudnej, ale jednocześnie pięknej misji nie zabrakło Wam mądrości i roztropności. Aby oddanie i miłość do zawodu przyniosły jeszcze lepsze efekty, satysfakcję, radość oraz świadomość, że budujecie Państwo fundamenty pomyślnej i lepszej przyszłości. Jednocześnie chcemy podkreślić, że dla całej Rady i Zarządu Powiatu Tomaszowskiego priorytetem jest nowoczesne szkolnictwo na wysokim poziomie – dotyczy to zarówno infrastruktury, jak i samego procesu kształcenia. Życzymy Państwu nieustającej radości z   efektów   działań,  pasji i energii w dążeniu do wytyczonych celów, satysfakcji z sukcesów uczniów oraz wiele zdrowia i osobistego szczęścia. Wszystkiego najlepszego. Z wyrazami szacunku !

Przewodnicząca Rady Powiatu Teresa Chrastina,    Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk