“Rok przed dyplomem”

10 maja 2018 roku odbył się XII Lubelski Międzyszkolny Konkurs Zawodowy „Rok przed dyplomem”, w którym startowało cztery drużyny trzecioklasistów z Zespołu Szkół Nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim. Uczniowie startowali w konkursie zgodnie z kierunkami nauczania: technik pojazdów samochodowych, technik logistyk, technik mechanik i technik elektryk. Kolejny raz okazało się, że Zespół Szkół Nr 4 jest wiodącą szkołą w województwie lubelskim w nauczaniu kierunków samochodowych. Nasi uczniowie zajęli trzy pierwsze miejsca (I – miejsce Sylwester Stachowicz, dwa II miejsca Oskar Frankiewicz i Dariusz Pakuła). W zawodzie technik logistyk I miejsce zajął Dawid Dąbrowski. Wyróżnienia otrzymali Jacek Woś w zawodzie technik mechanik i Szymon Skiba w zawodzie technik elektryk. Są to kolejne sukcesy naszych uczniów w konkursach i olimpiadach odniesione w bieżącym roku szkolnym, m.in. V miejsce w Polsce w Turnieju Młodych Mistrzów Mechaniki, który odbył się w Poznaniu.
Naszym uczniom i przygotowującym ich do konkursu nauczycielom gratulujemy.