Gala Innowacji Województwa Lubelskiego

7 listopada 2017r. w  Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się uroczysta Gala podsumowująca dotychczasowe osiągnięcia firm lubelskich, które uzyskały unijne wsparcie finansowe. Wręczenia statuetek i wyróżnień dokonał Sławomir Sosnowski- marszałek województwa lubelskiego oraz Marceli Niezgoda- dyrektor LAWP w Lublinie.
Spośród 400 projektów wybrano finałową „piętnastkę”, która została nagrodzona przez Kapitułę konkursową w kategoriach odpowiadającym czterem inteligentnym specjalizacjom województwa lubelskiego: biogospodarka, medycyna i zdrowie, energetyka niskoemisyjna, informatyka i automatyka.
Najlepszą firmą w kategorii informatyka i automatyka zostało „Roztocze” Zakład Usługowo-Produkcyjny Roman Rak , producent zamków, zawiasów i zacisków śrubowych oraz innych specjalizowanych elementów dla branży energetycznej, telekomunikacyjnej, klimatyzacyjnej, kolejnictwa, przemysłu motoryzacyjnego oraz przemysłu maszynowego. Aktualnie jest to największa i dynamicznie rozwijająca się firma na terenie powiatu tomaszowskiego.
Gratulujemy laureatowi!