XI Gala Wyróżnienia ,,Srebrny Gryf”.

17 czerwca 2016 roku w Zajeździe Biesiada odbyła się coroczna Gala Wyróżnienia „Srebrny Gryf Powiatu Tomaszowskiego”. Wyróżnienie Srebrny Gryf zostało ustanowione uchwałą Rady Powiatu w grudniu 2004 roku. Jego głównym celem jest uhonorowanie i wskazanie firm i organizacji oraz osób, które swoją przedsiębiorczością i kreatywnością wpływają na rozwój gospodarczy Powiatu Tomaszowskiego.
W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście: Pan Kazimierz Stocki – Wicedyrektor ds. Rynku Pracy Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Pan Jacek Krok – Wiceprezes Zarządu Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny, Pani Agnieszka Domańska – Dyrektor Inkubatora Przedsiębiorczości . Obecne były władze samorządowe Powiatu Tomaszowskiego: Przewodnicząca Rady Powiatu Teresa Chrastina, Starosta Jan Kowalczyk, Wicestarosta Jerzy Wereszczak, radni powiatu, burmistrzowie i wójtowie miast i gmin, przedsiębiorcy, przedstawiciele stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, fundacji i jednostek organizacyjnych Powiatu Tomaszowskiego.
Laureatami tegorocznej edycji wyróżnienia Srebrny Gryf zostali uhonorowani :
WSK Tomaszów Lubelski Sp. z o.o. za osiągnięcia we wdrażaniu innowacyjnych i nowoczesnych technologii produkcji. Firma z branży metalowej powstała w 1969 roku, obecnie zatrudnia 174 osoby. Firma jest producentem specjalizującym się w produkcji skomplikowanych i precyzyjnych elementów złącznych wykorzystywanych w przemyśle lotniczym. W zakładzie stosowane są nowoczesne technologie produkcji, nowoczesne maszyny i oprzyrządowanie. Firma posiada  wiele wyróżnień, nagród i certyfikatów.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.w Tomaszowie Lubelskim za osiągnięcia w dywersyfikacji i doskonaleniu usług komunalnych. Firma powstała w 1963 roku zatrudnia 124 osoby,pozyskuje środki krajowe i zagraniczne na budowę wodociągów, kanalizacji, sortownię odpadów komunalnych, modernizację oczyszczalni ścieków i  zaplecza technicznego oraz wprowadza nowoczesne możliwości kontaktu i obsługi mieszkańców z firmą drogą elektroniczną. Spółka posiada także wiele certyfikatów, nagród i wyróżnień.
Roztocze Mieczysław, Marek i Tomasz Szaluś Hurtownia Piwa, Wina i Napojów Chłodzących Sp. J. za osiągnięcia w rozwoju różnych form działalności firmy rodzinnej.
Firma rodzinna założona w 1991 roku zaczęła od handlu hurtowego piwa i rozszerzyła swoją działalność o warsztat samochodowy oraz usługi turystyczne.  Jest laureatem wielu nagród, certyfikatów i wyróżnień.
Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.