Spotkanie sołtysów

W Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie sołtysów- członków Stowarzyszenia Sołtysów RP w Tomaszowie Lubelskim. W spotkaniu udział wzięli również Jan Kowalczyk Starosta Tomaszowski, Jerzy Wereszczak- wicestarosta, Tadeusz Stanibuła- członek Zarządu Powiatu, Stanisław Cisło – sekretarz Powiatu. Obecny był kapelan rolników ksiądz Józef Bednarski. Podczas spotkania sołtysi mieli możliwość wysłuchania informacji o możliwościach dofinansowywania gospodarstw rolnych, ubezpieczenia społecznego rolników. Spotkaniu przewodniczył Andrzej Adamek prezes Stowarzyszenia, który po zakończeniu obrad zaprosił wszystkich uczestników do dzielenia się opłatkiem i składania życzeń świąteczno-noworocznych.

DSC_2238DSC_2244