Seminarium informacyjne dla przedsiębiorców.

Starosta Tomaszowski i Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny zaprasza osoby, które są zainteresowane możliwością otrzymania wsparcia finansowego na rozwój lub założenie działalności gospodarczej na bezpłatne seminarium. Podczas seminarium zostaną omówione praktyczne wskazówki w zakresie pozyskania dotacji dla przedsiębiorstw w perspektywie finansowej UE na lata 2014-2020 (z wyłączeniem PROW) oraz Fundusz Pożyczkowy dla przedsiębiorstw i osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Seminarium odbędzie się w dniu 8 grudnia 2015 r. w godzinach 9:00-12:00, w sali B Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim.
Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny.