Seminarium informacyjne dla przedsiębiorców

W dniu 21 października b. r. w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim odbyło się spotkanie informacyjne pn “Fundusze dla przedsiębiorców w nowej perspektywie UE”.

Spotkanie otworzył Starosta Tomaszowski – Jan Kowalczyk, Członek Zarządu Województwa Lubelskiego – Arkadiusz Bratkowski oraz Dyrektor Generalny Lubelskiej Fundacji Rozwoju – Jacek Paprota.

Celem spotkania było przedstawienie przybyłym przedsiębiorcom możliwości pozyskiwania funduszy na rozwój i inwestycje w nowe technologie. Przedstawiciel Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości przedstawił program wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 (RPO WL). Programy krajowe omówił przedstawiciel Lubelskiej Fundacji Rozwoju.
Pani Marta Puczyk- Konsultant międzynarodowej sieci informacyjno-doradczej Enterprise Europe Network przedstawiła ofertę współpracy z firmami zagranicznymi oraz promocji firm na rynkach zagranicznych.
Jednym z punktów spotkania było wręczenie Listów Gratulacyjnych od Wicepremiera, Ministra Gospodarki – Janusza Piechocińskiego przedsiębiorcom, którzy z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć w uroczystej X Gali Wyróżnienia Srebrny Gryf Powiatu Tomaszowskiego, która odbyła się w czerwcu bieżącego roku.

Wszystkim przedsiębiorcom, którzy otrzymali wyróżnienia jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.