Nagroda dla firmy “AGRO-BUD” z Suśca

24 czerwca 2013 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się uroczysta finałowa Gala XIII edycji konkursu “Sposób na Sukces”.

Ideą konkursu – odbywającego się pod honorowym patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stanisława Kalemby jest szeroko rozumiana promocja aktywnych postaw tworzących nowe miejsca pracy na obszarach wiejskich. Laureaci realizując swoje pomysły przyczyniają się do rozwoju lokalnych społeczności i są jednocześnie wzorcowym przykładem efektywnego wykorzystania zewnętrznych źródeł finansowania, w tym także w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Do tegorocznej edycji konkursu “Sposób na sukces” zgłoszono 56 przedsięwzięć, z których 28 dopuszczono do drugiego etapu plebiscytu. Po wizytacji niemalże 30 inwestycji Rada Konkursu postanowiła wyróżnić 16 z nich a wśród nich w kategorii rodzinnej nagrodę otrzymali:

Państwo Lucyna i Bogdan Kozyrowie – właściciele Pensjonatu Szkoleniowo-Wypoczynkowego Sosnowe Zacisze w Suścu

za utworzenie nowoczesnego obiektu szkoleniowo-wypoczynkowego w wyjątkowym pod względem klimatycznym i krajobrazowym regionie Roztocza. Ośrodek przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych (min. z autyzmem, chorobami neurologicznymi, chorobami układu pokarmowego).

http://www.sosnowe-zacisze.pl/

kozyrowie.bmp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.