Święto animatorów i pracowników kultury

W dniu 25 maja br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Bełżcu spotkali się pracownicy i animatorzy kultury Powiatu Tomaszowskiego. Okazją do spotkania był obchodzony dorocznie Dzień Pracownika i Animatora Kultury oraz jubileusz 20-lecia Gminnego Ośrodka Kultury w Bełżcu. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych powiatu i gmin, Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk, Przewodniczący Rady Powiatu Jan Dawidowski, Sekretarz Powiatu Stanisław Cisło, Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej Janusz Frykowski. Gości powitał Wójt Gminy Bełżec Andrzej Adamek. Pracownicy i animatorzy kultury otrzymali dyplomy i upominki. Dalszą część spotkania odbyto w plenerze zwiedzając kościół parafialny, zabytkową cerkiew oraz odwiert gazu łupkowego w Szaleniku.

Fot. Jan Nowak