“Jestem Bezpieczny”

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim odbył się finał powiatowy Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny”. W etapie powiatowym wzięło udział sześć drużyn reprezentujących szkoły podstawowe, które zwyciężyły na szczeblu gminnym. Dzieci rozwiązywały test składający się z 20 pytań oraz dokonywały prezentacji swojej szkoły i hasła przygotowanego na konkurs.W finale najlepszą okazała się drużyna Szkoły Podstawowej w Justynówce, gmina Tomaszów Lub. Kolejne miejsca zajęły drużyny reprezentujące szkoły podstawowe w Poturzynie gmina Telatyn, Krynicach, Lubyczy Królewskiej, Majdanu Sopockiego gm. Susiec i Nabroża gm. Łaszczów. Ekipa Szkoły Podstawowej z Justynówki w składzie: Katarzyna Wawrzusiszyn, Konrad Skowroński, Natalia Niemczuk, Sebastian Wójcik, Aleksandra Nowosielecka i Karolina Joniec reprezentować będzie Powiat Tomaszowski w eliminacjach wojewódzkich konkursu, które odbędą się w Kraśniku. Opiekunem drużyny jest Pani Alicja Gita. Nagrody i dyplomy dla najlepszych zawodniczek i zawodników ufundowali Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk, KRUS O/Tomaszów Lub., PGE Dystrybucja O/Zamość oraz Burmistrzowie i Wójtowie, a wręczali je Wicestarosta Jan Fila i Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Paweł Solarski.

Na zdjęciu uczestnicy finału wraz z organizatorami i zaproszonymi gośćmi.