Konsultacje odnośnie wieloletniego programu współpracy Powiatu Tomaszowskiego z NGO

W dniu 30-06-2011 odbyło się spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych z przedstawicielami Zarządu Powiatu Tomaszowskiego. Głównym tematem były konsultacje odnośnie „Wieloletniego programu współpracy Powiatu Tomaszowskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012 – 2015”. Program został omówiony szczegółowo i poddany dyskusji. Aby zwiększyć zasięg konsultacji został on również zawieszony na stronie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim. Wszystkich przedstawicieli NGO zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentem i przesłania na adres robertk@etomaszow.org.pl ewentualnych uwag. Ostateczny termin przesłania wszelkich sugestii i uwag to 17 lipiec 2011 rok.

Pobierz załącznik: Wieloletni program współpracy z organizacjami pozarządowymi.