Akcja badań profilaktycznych u kobiet w kierunku wczesnego wykrywania raka piersi i raka szyjki macicy

Szanowni Państwo,

w związku z prowadzoną narodową akcją badań profilaktycznych u kobiet w kierunku wczesnego wykrywania raka piersi i raka szyjki macicy, uprzejmie informujemy, i Powiat Tomaszów Lubelski został wytypowany do bezpłatnych badań cytologicznych i mammograficznych w dniach od 29 listopada do 3 grudnia 2010 r. (od poniedziałku do piątku) w godz. od 9:00 do 17:00:

  • cytologia u kobiet
  • mammografia u kobiet

Miejscem postoju cytomammobusu będzie plac z tyłu NZOZ Poradni Rodzinnej w Tomaszowie Lub. przy ul. Petera 3.Kobiety w innym wieku gorąco zapraszamy na bezpłatne lekarskie badanie onkologiczne w dniu 1 grudnia (środa) w godz. 900-1700 w budynku NZOZ Poradnia Rodzinna ul. Petera 3 w Tomaszowie Lubelskim. Badanie prowadzone będzie przez lekarza onkologa z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Podstawowym celem tych działań jest obni enie umieralności kobiet z powodu chorób nowotworowych w Państwa rejonie. Liczymy na masowy udział kobiet w tej akcji.

  • 25-59 lat – bez skierowania
  • 50-69 lat – bez skierowania.

Kobiety w innym wieku gorąco zapraszamy na bezpłatne lekarskie badanie onkologiczne w dniu 1 grudnia (środa) w godz. 900-1700 w budynku NZOZ Poradnia Rodzinna ul. Petera 3 w Tomaszowie Lubelskim. Badanie prowadzone będzie przez lekarza onkologa z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.

Podstawowym celem tych działań jest obniżenie umieralności kobiet z powodu chorób nowotworowych w Państwa rejonie. Liczymy na masowy udział kobiet w tej akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.