Posiedzenie Zarządu Powiatu

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim pod przewodnictwem Starosty Jana Kowalczyka  obradował Zarząd Powiatu. Zarząd przyjął informację dotyczącą zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2010/2011 oraz z realizacji środków finansowych przeznaczonych na zakupy inwestycyjne w Zarządzie Dróg Powiatowych. Zarząd podjął m.in. uchwały w sprawach:

• wyznaczenia nauczyciela Zespołu Szkół Nr 5 w Tyszowcach do zastępowania dyrektora szkoły w przypadku jego nieobecności
  • udzielenia pełnomocnictwa do realizacji projektu „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”
  • zmian w uchwale budżetowej na 2010 rok
  • ustalenia warunków przetargu na sprzedaż nieruchomości położonej w Tomaszowie lub. u zbiegu ulic Wyspiańskiego i Sienkiewicza.

Zarząd pozytywnie rozpatrzył wniosek o sprzedaż nieruchomości położonej przy drodze powiatowej-ulicy Ściegiennego w Tomaszowie Lub. oraz przygotował projekty uchwał, które będą tematem obrad podczas najbliższej sesji Rady powiatu