Odznaczenia w Starostwie

Wojewoda Lubelska Genowefa Tokarska w towarzystwie Jacka Grabka-kierownika Delegatury LUW w Zamościu oraz Starosty Tomaszowskiego Jana Kowalczyka wręczyła Krzyże Zesłańców Sybiru mieszkańcom powiatu tomaszowskiego. Uroczystość odbyła się 15 października br. w sali Starostwa Powiatowego. Krzyżami Zesłańców Sybiru przyznanymi przez Prezydenta RP odznaczono Panią Marię Katarzynę Buczek z Łaszczówki oraz Panią Marię Hałasa z Kunek. Odznaczenia otrzymali też Pani Franciszka Dudek z Bełżca i Pan Władysław Andrzej Luchowski z Tomaszowa Lubelskiego.  Pani Wojewoda wręczyła je tym osobom w ich domach.