Dzień Edukacji Narodowej

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim , 15 października 2010r. odbyło się spotkanie z nauczycielami z powiatów biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego, zorganizowane z okazji Dnia Edukacji Narodowej.Na uroczystość przybyli: senator RP Jerzy Chróścikowski, Wojewoda Lubelska Genowefa Tokarska, Wicekurator Oświaty w Lublinie Anna Dudek Janiszewska, Kierownik Delegatury Kuratorium Oświaty Zamościu Jan Lelonek, Ksiądz Stras Wizytator Diecezjalny. Gospodarzem spotkania był Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk. Wojewoda Tokarska oraz Starosta Jan Kowalczyk wręczyli odznaczenia państwowe- złote, srebrne i brązowe Krzyże Zasługi oraz Medale za długoletnią służbę. Wręczono też medale Komisji Edukacji Narodowej, Nagrody Ministra Edukacji Narodowej, Kuratora Oświaty w Lublinie i Starosty Tomaszowskiego. Wśród wyróżnionych nagrodami Ministra Edukacji Narodowej znalazła się Pani Maria Jolanta Winiarska-nauczyciel, doradca metodyczny Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lub. Nagrodę Lubelskiego Kuratora Oświaty otrzymali: Pani Maria Majak-Rebizant dyrektor Przedszkola  Samorządowego  Nr 5 w Tomaszowie Lub. oraz Pan Henryk Grzesiński  nauczyciel Zespołu Szkół Nr4  w Tomaszowie Lub.

Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk, z okazji Dnia Edukacji Narodowej przyznał nagrody pieniężne, które otrzymali:

mgr Leszek Bober – wicedyrektor, n-l  fizyki  Zespołu  Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

mgr Dorota Stawarska – n-l biologii   Zespołu  Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

mgr Maria  Gęborys – n-l języka polskiego Zespołu  Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

mgr Waldemar Typek – dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

mgr  Jan Malec – wicedyrektor, n-l chemii Zespołu Szkół Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

mgr Ireneusz Romaszko – dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w  Tomaszowie  Lubelskim

mgr inż. Marta Kliś – n-l przedmiotów zawodowych Zespołu Szkół Nr 3 w  Tomaszowie  Lubelskim

mgr inż. Urszula Gawrońska – n-l biologii Zespołu Szkół Nr 3 w  Tomaszowie  Lubelskim

mgr Marek Czubek – n-l przysposobienia obronnego Zespołu Szkół Nr 3 w  Tomaszowie  Lubelskim

mgr Kazimierz Biszczanik – n-l przedmiotów zawodowych Zespołu Szkół Nr 4 w  Tomaszowie  Lub.

mgr Leszek Sędłak – n-l matematyki Zespołu Szkół Nr 4 w  Tomaszowie  Lubelskim

mgr Renata Joanna Tor – n-l matematyki Zespołu Szkół Nr 4 w  Tomaszowie  Lubelskim

mgr Ewa Żółkiewska – n-l przedmiotów zawodowych Zespołu Szkół Nr 4 w  Tomaszowie  Lub.

mgr Andrzej Lizun – n-l wychowania fizycznego Zespołu Szkół Nr 5 w Tyszowcach

mgr Roman Kania – dyrektor Zespołu Szkół Nr 6 w Lubyczy Królewskiej

mgr Renata Matyjanka – wicedyrektor, n-l historii i wos Zespołu Szkół Nr 6 w Lubyczy Królewskiej

mgr Agata Bielak –n-l opieki wychowawczej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego