Medale dla rodziców

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lub. 13 grudnia br. odbyła się uroczystość wręczenia medali “Za zasługi dla obronności kraju” dla rodziców, których 3 lub więcej synów odbywało zasadniczą służbę wojskową. Na uroczystość przybył Szef Wydziału Poboru Wojskowej Komendy Uzupełnień w Zamościu mjr Wacław Czeczko, który w imieniu Ministra Obrony Narodowej wręczył medale obecnym rodzicom. Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk przekazał rodzicom okolicznościowe listy gratulacyjne a wójtowie gmin wiązanki kwiatów. Srebrne medale “Za zasługi dla obronności kraju” otrzymali: państwo Kazimiera i Stefan Adamczukowie z Żulic g. Telatyn, państwo Janina i Marian Sadło z Oseredka g. Susiec, państwo Cecylia i Marian Stats z Siedlisk gm. Lubycza Król. oraz pani Cecylia Trybała z Dębów gm. Lubycza Król.