Środowiskowy Dom samopomocy

Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk i wójt gminy Tomaszów L­ub. Antoni Wawryca uczestniczyli w otwarciu Środowiskowego Domu Samopomocy w Szarowoli. Placówka zastała uruchomiona przez Urząd Gminy w Tomaszowie Lub. i przeznaczona jest dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Aktualnie do Domu Samopomocy jest 18 podopiecznych którymi opiekuje się 8 osób personelu na czele z kierowniczką panią Dorotą Ciećka-Puźniak. Remont obiektu, w którym kiedyś znajdowała się miejscowa szkoła sfinansowano z budżetu państwa oraz przy wsparciu środków gminnych i sponsorów. W trakcie otwarcia w części artystycznej wystąpili: pensojanriusze Środowiskowego Domu Pomocy, Zespół Śpiewaczy „Szarowolanki” oraz uczniowie miejscowego Gimnazjum.