VIII Sesja III Kadencji Rady Powiatu

W dniu 11 września 2007 roku /wtorek/ o godzinie 1000w sali narad “A” Starostwa Powiatowego przy ulicy Lwowskiej 68 odbędą się obrady VIII Sesji III Kadencji Rady Powiatu w Tomaszowie Lubelskim.

W porządku obrad przewidziano m. in.:

• Informację Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu w okresie od poprzedniej Sesji oraz z działalności ZarząduPowiatu w okresie od poprzedniej Sesji.
  • Interpelacje radnych.
  • Informację o przebiegu wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2007 roku:
  • Informację w sprawie przygotowań szkół i placówek do nowego roku szkolnego 2007/2008.

Rada Powiatu podejmie też uchwały w sprawach:

1. zmieniającą uchwałę w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz wysokości środków przeznaczonych na ich realizację w powiecie tomaszowskim w 2007 roku,
  2. wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości położonej w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Łaszczowieckiej,
  3. udzielenia pomocy finansowej Gminie Jarczów,
  4. udzielenia pomocy finansowej Gminie Susiec,