Spotkanie z przedstawicielami firm powiatu tomaszowskiego poświęcone problematyce polsko – ukraińskiej wymiany towarowej i obsługi celnej

W dniu 7 maja 2007 roku o godz. 14.00 z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim oraz Wojewody Lubelskiego w sali “B” Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firm powiatu tomaszowskiego poświęcone problematyce polsko — ukraińskiej wymiany towarowej i obsługi celnej. W spotkaniu będą uczestniczyć przedstawiciele Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego oraz Służb Celnych i Służb Granicznych. Współorganizatorem spotkania są Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego NIWA oraz Tomaszowskie Forum Gospodarcze.