Na ziemi Bełzkiej

Przewodniczący Rady Powiatu Jan Dawidowski i Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk wzięli udział w uroczystej sesji Rady Miasta Bełz na Ukrainie o raz Gminy Bełżec. Podczas sesji mer Bełza Iwan Kalysh i wojt gminy Bełżec Andrzej Adamek podpisali umowę o współpracy . Starosta Jan Kowalczyk zabierając głos podczas sesji złożył władzom i samorządowcom gratulacje i życzenia, życząc sukcesów w realizacji wspólnych przedsięwzięć, których efektem będzie budowanie przyszłości a tym samym podnoszenie standardu życia obu wspólnot samorządowych. Starosta stwierdził też, że podpisana umowa promuje przyjaźń a przede wszystkim świadczy o determinacji i konsekwencji w realizacji zamierzeń, życzył też aby podpisane partnerstwo było pomocne w nawiązywaniu przyjaźni międzyludzkich i służyło tym dla których powstało – obywatelom, mieszkańcom Bełza i Gminy Bełżec.