OHP – “NAUKA, WIEDZA, PRACA”

Pomimo sezonu urlopowego uczestnicy projektu “Twoja Wiedza – Twój Sukces ” Edycja 2006 Nauka Wiedza Praca realizowanego przez HUFIEC PRACY 3-4 w TOMASZOWIE LUBELSKIM ciężko pracują . W dniach 31.07 – 04.08 byli na zgrupowaniu w Zamościu gdzie odbywały się zajęcia z psychologami : E . Ziarek i A. Sołek ; doradcami rodzinnym M. Mroczkowską – Harbuz i M.Semczuk – Sołek oraz zajęcia z przedsiębiorczości z E.Woś

Zajęcia z przedsiębiorczości, dzięki uprzejmości dyrekcji zakładu odbyły się w zakładach Black Red White w Zamościu. Młodzież miała okazję zapoznać się z cyklem produkcyjnym w fabryce , obejrzeć maszyny do produkcji mebli które są jedne z nielicznych w Europie . Po zajęciach otrzymaliśmy kwiat wykonany na jednej z maszyn .

Jeszcze w sierpniu młodzież rozpocznie naukę języka angielskiego oraz szkolenia zawodowe .Przez czas trwania projektu młodzież ma zapewnioną opiekę wykwalifikowanej kadry, dożywianie oraz zwrot kosztów dojazdu na zajęcia..

Projekt jest współfinansowany przez EUROPEJSKI FUNDUSZ SPOŁECZNY w ramach SPORZL PRIORYTET 1.DZIAŁANIE 1.5.Jest to już trzecia edycja projektu realizowana w Tomaszowie Lubelskim przez OHP LUBELSKĄ WOJEWÓDZKĄ KOMENDĘ .