Turniej motoryzacyjny

W ramach Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 26 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim odbyły się eliminacje powiatowe, zorganizowane przez Starostwo Powiatowe i Komendę Powiatową Policji. W turnieju udział brały trzyosobowe drużyny uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Turniej składał się z trzech  części: testu wiedzy ogólnej z przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazdy sprawnościowej samochodem osobowym. Drużyna Zespołu Szkół Nr 4 wygrała wszystkie kategorie i zajęła I miejsce. Skład drużyny: Stanisław Jasina, Szymon Kubiszyn i Kamil Micek, których do turnieju przygotowywali nauczyciele nauki jazdy Anna Hawryluk i Leszek Wiśniewski. Kolejne miejsca zajęły drużyny, II – ZS Nr 2, III – ZS Nr 1 i IV – ZS Nr 3. Zawody sędziowali Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP komisarz Bogdan Kulas i Zbigniew Igras. Cenne nagrody, których fundatorem było Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim i okazałe puchary wręczyli Wicestarosta Tomaszowski Jerzy Wereszczak, Sekretarz Powiatu Stanisław Cisło i  Z–ca Komendanta KPP komisarz Szymon Mroczek.