Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu

W dniu 11 kwietnia 2018 r. w Tomaszowie Lubelskim obchodzony był po raz kolejny „Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu”. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 10.00 na Rynku Miejskim w Tomaszowie Lubelskim, gdzie zgromadzili się uczniowie tomaszowskich szkół, przedszkoli, podopieczni SOSW,  PSOUU oraz zaproszeni goście, w tym przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim: Pan Jerzy Wereszczak- Wicestarosta,  Pan Stanisław Cisło – Sekretarz Powiatu oraz Pani Anna Pankiewicz – Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej. Następnie, uczestnicy spotkania, w niebieskim korowodzie, przeszli ulicą Lwowską w kierunku budynku Starostwa Powiatowego. Osoby zainteresowane udały się do Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego przy ul. Wesołej 1 , gdzie odbyła się  konferencja „Zrozum, odbieram  świat inaczej” oraz możliwość zwiedzenia obiektów szkoły.