Halowy Turniej Samorządowców.

W dniu 17 lutego 2018 r. w hali ZS Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim rozegrany został „Halowy Turniej Samorządowców o Puchar Wojewody Lubelskiego”.
Uczestnikami turnieju były drużyny reprezentujące Powiat Tomaszowski, miasto Tomaszów Lubelski, Kraśnik, Świdnik, Lublin,  gminę Kąkolewnica, Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie oraz z trzech  miast z Ukrainy : Krzemieniec, Wasylków i Kiwerce.
Zespoły grały w składzie sześcioosobowym. W każdej z drużyn znaleźli się pracownicy urzędów biorących udział w sportowej rywalizacji oraz szefowie niektórych jednostek. Czas trwania meczu wynosił 10 minut. Drużyny były podzielone na 2 grupy. W grupach mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”.
Zwycięstwo odniosła drużyna z miasta Kiwerce na Ukrainie, przed ekipą z Tomaszowa Lubelskiego. Trzecie miejsce zajęli gracze ze Świdnika.
Zwycięzcom i uczestnikom wręczono puchary, statuetki i okolicznościowe upominki.