Dzień Edukacji w Powiecie Tomaszowskim

W dniu 13 października 2017 roku w Zespole Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej . W spotkaniu udział wziął przedstawiciel Marszałka Województwa Lubelskiego Marian Jaworski, Kuratorium Oświaty- Barbara Krawczyk, władze Powiatu Tomaszowskiego; Wicestarosta Jerzy Wereszczak, Sekretarz Powiatu Stanisław Cisło, Skarbnik Powiatu Barbara Pakosik, Dyrektor Wydziału Oświaty Anna Pankiewicz. Z okazji dorocznego Dnia Edukacji nagrodzono nauczycieli, a także stypendia Starosty Tomaszowskiego otrzymali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Dokonano też aktów mianowania pedagogów.

Nagrodzeni nauczyciele

ZS Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

Leszek Bober, Beata Grela

ZS Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Waldemar Typek, Bogumiła Zdzioch

ZS Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

Grażyna Senetra, Monika Bednarz, Jadwiga Szmoniewska, Anna Byczuk

ZS Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim

Janusz Joniec, Alicja Jasińska, Andrzej Bulicz, Leszek Wiśniewski

Zespół Szkół Nr 5 w Tyszowcach

Justyna Skowyra

SOSW

Roman Kania, Lilla Walczak, Małgorzata Leńczuk

PPP

Irena Nowak

Mianowani nauczyciele

Anna Hawryluk – nauczyciel przedmiotów zawodowych Zespołu Szkół Nr 4
w Tomaszowie Lubelskim

Elżbieta Joniec – nauczyciel historii Zespołu Szkół Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim

Aneta Pawłowska – nauczyciel geografii Zespołu Szkół Nr 5 w Tyszowcach

Magdalena Gajewska Oseła – psycholog Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tomaszowie Lubelskim

Amelia Barcicka-Słotwińska – psycholog Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tomaszowie Lubelskim

 Stypendyści :

ZS Nr 1

Wiktoria Beńko – uczennica klasy II

Paulina Byra – uczennica klasy III

Sylwia Biela – uczennica klasy II

Wiktoria Pasieczna – uczennica klasy II

Daria Rejman – uczennica klasy II

Adrian Wolańczyk – uczeń klasy II

ZS Nr 2

Magda Natyna – uczennica klasy III

Natalia Niemczuk – uczennica klasy II

Magda Dziuba – uczennica klasy III

Monika Piwko – uczennica klasy II

Kornelia Ligęza – uczennica klasy II

Magda Czapla – uczennica klasy II

Kinga Gierczuk – uczennica klasy III

ZS Nr 3

Dagnara Kurniewicz – uczennica klasy II

Dominik Krawczyk – uczeń klasy III technikum

Michał Stadnicki uczeń klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej

Jacek Wójtowicz- uczeń klasy III

Paulina Mróz – uczennica klasy IV