VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Kulturze.

26 kwietnia 2017 roku w Starostwie Powiatowym przeprowadzono VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Kulturze. W konkursie udział wzięli uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat tomaszowski. Zmagania 46 uczniów oceniała komisja w składzie: Agata Zakrzewska – Przewodnicząca (Tomaszowski Dom Kultury) oraz nauczyciele – Marzanna Mucha, Teresa Graca, Marta Krzaczyńska oraz Beata Rysak. Uczennice Zespołu Szkół Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim wykazały się największą znajomością zagadnień konkursu.
Miejsce I zajęła Magdalena Kozera,
miejsce II – Julia Rybak,
miejsce III – Wioletta Góra.
Organizatorem konkursu był Tomaszowski Dom Kultury. Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim wręczyła Anna Pankiewicz – dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej.