„Dzień wiedzy na temat autyzmu”

W dniu 5 kwietnia 2017 r. w Tomaszowie Lubelskim obchodzony był po raz trzeci „Dzień wiedzy na temat autyzmu”. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 10.00 na Rynku Miejskim w Tomaszowie Lubelskim, gdzie zgromadzili się uczniowie tomaszowskich szkół, przedszkoli, podopieczni SOSW, PSOUU oraz zaproszeni goście, w tym przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim: Pan Stanisław Cisło – Sekretarz Powiatu oraz Pani Anna Pankiewicz – Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej. Następnie, uczestnicy spotkania, w niebieskim korowodzie, przeszli ulicą Lwowską w kierunku budynku Starostwa Powiatowego. Tam w sali konferencyjnej odbyła się konferencja „Autyzm-Rodzina-Społeczeństwo”.