II Turniej Techniczno-Motoryzacyjny.

17. 02. 2017 r. uczniowie szkół gimnazjalnych wzięli udział w II edycji Turnieju Techniczno-Motoryzacyjnego zorganizowanego w Zespole Szkół Nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim pod patronatem Starosty Tomaszowskiego.
Po przeprowadzonym sprawdzianie testowym 10 uczniów-finalistów zakwalifikowało się do kolejnego etapu, w którym wykonywali zadania praktyczne.
Podliczając liczbę punktów z obu etapów tytuł Technicznej Szkoły Roku 2017 zdobyło Gimnazjum Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim. Puchar zwycięskiej drużynie wręczył Pan Jerzy Wereszczak – Wicestarosta Tomaszowski i Pan Janusz Joniec – Dyrektor Zespołu Szkół Nr 4.
Finaliści otrzymali cenne nagrody z rąk Pana Wicestarosty i Pana Dyrektora. Na zakończenie Pan Wicestarosta podziękował uczniom gimnazjów i ich opiekunom za przybycie i udział w turnieju, życząc kolejnych sukcesów, a organizatorom za zaangażowanie i przygotowanie zawodów.