Grali w turnieju o puchar Wojewody Lubelskiego

Reprezentacja Powiatu Tomaszowskiego na czele z wicestarostą Jerzym Wereszczakiem w sobotę 18 lutego 2017 r. wzięła udział w II Turnieju piłki nożnej samorządów o puchar Wojewody Lubelskiego. W zawodach organizowanych przez tomaszowski OSiR uczestniczyło 10 drużyn z terenu województwa lubelskiego. Najlepszymi okazali się samorządowcy z Urzędu Miasta z Radzynia Podlaskiego, II miejsce zajął Urząd Miejski Tomaszów Lubelski, III Gmina Kąkolewnica, a IV miejsce Powiat Tomasszowski. Najlepsi otrzymali puchary i dyplomy ufundowane i wręczone przez Wojewodę Lubelskiego Przemysława Czarnka. Drużyna Powiatu Tomaszowskiego wystąpiła w składzie: Jacek Gontarz –kapitan, Witold Pitura- Radny Powiatu Tomaszowskiego, Jacek Krawczyk- funkcjonariusz KP PSP, Kamil Ziobrowski- pracownik ZDP, Przemysław Putkowski- pracownik PINB, pracownicy Starostwa Powiatowego: Hubert Bartecki, Robert Gis, Karol Leszczuk, Daniel Knap.