Grali o puchar Starosty

W hali Zespołu Szkół Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim w dniu 4 latego 2017 r. już po raz siedemnasty odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Tomaszowskiego. W turnieju wzięło udział 10 drużyn, które rozgrywały swoje mecze w trzech grupach, systemem każdy z każdym. Zwycięscy grup rozegrali dalsze mecze systemem pucharowym. W meczu o III miejsce „Korona” Łaszczów pokonała „Pogoń” z Łaszczówki 1:0. W spotkaniu finałowym „Szyszła” Tarnoszyn wygrała w rzutach karnych (3:2) z „Tomasovią”. Królem strzelców został Paweł Kielar z Tomasovii, najlepszym bramkarzem wybrano Mateusza Zwolaka z korony , a najlepszym zawodnikiem Mariusza Wawryszczuka z Szyszły. Najlepsze drużyny otrzymały puchary i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, a wyróżnieni zawodnicy statuetki. Nagrody wręczał główny specjalista Starostwa Powiatowego Ryszard Rudnicki. Na zdjęciu najlepszy strzelec Paweł Kielar otrzymuje pamiątkowy puchar.