Wsparli potrzebujących

Pracownicy Starostwa Powiatowego uczestniczyli w akcjach ; „Szlachetna paczka” i „Paczka marzeń”. W ramach akcji „Szlachetna paczka” zakupiono dla samotnej kobiety żywność, artykuły chemiczne, odzież i obuwie zimowe, pościel, garnki, artykuły gospodarstwa domowego, czujnik czadu, stołki oraz inne najpotrzebniejsze artykuły. Paczki przekazano do sztabu akcji Szlachetna paczka. Z kolei w ramach akcji Paczka marzeń zorganizowanej przez Oddział Rejonowy PCK w Tomaszowie lub. oraz Fundację Społeczno-Gospodarczą „OSKAR” i Zespół Szkół Nr 1 pracownicy Starostwa Powiatowego z zebranych środków zakupili dwie paczki dla dzieci z ubogich rodzin. Paczki wręczono podczas spotkania z Mikołajem, które obyło się w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości w Tomaszowie Lubelskim.