Rower dla Pawła

Paweł Głuszek z Pawłówki gm. Rachanie otrzymał rehabilitacyjny rower trójkołowy ufundowany przez Fundację Eco Textil w ramach realizowanego programu „Rower dla niepełnosprawnego”. Rower przekazany został przez Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Lublinie/poprzez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Tomaszowie Lubelskim w ramach działania na rzecz społeczności lokalnej z podziękowaniem za przyjęcie na terenie powiatu tomaszowskiego pojemników PCK do zbiórki odzieży używanej. Uroczyste przekazanie odbyło się w dniu 9 grudnia 2016r. w obecności członka Zarządu Powiatu Tadeusza Stanibuły, Prezesa Oddziału Rejonowego PCK Krzysztofa Chyżyńskiego, Kierownika Biura PCK Elżbiety Matyjanki.