Program ,,Odblaskowa Gmina”.

2 grudnia 2016 r Pan Jerzy Wereszczak- Wicestarosta Powiatu Tomaszowskiego wręczył  na ręce I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim kom. Szymona Mroczka elementy odblaskowe dla mieszkańców powiatu tomaszowskiego. Powyższe odblaski zostaną rozdane mieszkańcom powiatu tomaszowskiego podczas organizowanych spotkań w ramach programu profilaktyczno – edukacyjnego „Odblaskowa Gmina”.  Policjanci uczestniczący w takich spotkaniach zwrócą uwagę, że okres jesienno – zimowy, kiedy szybko zapada zmrok jest szczególnie niebezpieczny dla pieszych, którzy są słabo widoczni. Wyposażenie pieszych w elementy odblaskowe znacząco przyczyni się do poprawy ich bezpieczeństwa jako niechronionych uczestników ruchu drogowego.
mat. KPP Tomaszów Lub.