Powiatowy Przegląd Piosenek Autorów Polskich.

W niedzielę 9 października 2016 roku w Tomaszowskim Domu Kultury odbył się Powiatowy Przegląd Piosenek Autorów Polskich – Krzysztofa Klenczona i Seweryna Krajewskiego. W przeglądzie wzięły udział zespoły młodzieżowe, chóry oraz soliści.
Na scenie wystąpili między innymi uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. Macieja Rataja w Tomaszowie Lubelskim, zespół wokalny “Rapsodia” z Lubyczy Królewskiej oraz  zespół wokalny ,,Bell Canto” z Tyszowiec.
Organizatorami wydarzenia byli: Starostwo Powiatowe, Zespół Wokalny “Rapsodia” z Lubyczy Królewskiej, Stowarzyszenie “Razem dla Lubyczy”, Urząd Miasta w Lubyczy Królewskiej, Urząd Miasta z Tomaszowa Lubelskiego, Gminna Biblioteka Publiczna w Lubyczy Królewskiej oraz Tomaszowski Domu Kultury.

Mat. ze strony TPI