IV Zjazd Oddziału Powiatowego Związku OSP w Tomaszowie lubelskim.

Podczas spotkania 27.10.2016 r.  Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Tomaszowie Kazimierz Organista, przedstawił najważniejsze zadania realizowane w czasie ostatnich pięciu lat działalności. W dalszej części zjazdu głos zabrał Komendant Powiatowy PSP w Tomaszowie Lubelski, który  wysoko ocenił współpracę ze strukturami związku oraz władzami samorządowymi.
W obradach poza delegatami, przedstawicielami wybranymi na zjazdach gminnych uczestniczyli zaproszeni goście m.in.: Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak, Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Lublinie Marian Starownik, Dyrektor Biura OW ZOSP RP w Lublinie Tadeusz Szyszko, Z-ca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie st. bryg. Piotr Zmarz, płk. w st. spocz. Mieczysław Skiba, władze samorządowe gmin i powiatu na czele ze Starostą Tomaszowskim Janem Kowalczykiem, przedstawiciele Policji Straży Granicznej i instytucji współpracujących z jednostkami straży pożarnych.
Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Tomaszowie Lubelskim ukonstytuowało się w następującym składzie.
1. Prezes-  Kazimierz Organista
2. Wiceprezes-  Piotr Krzych