Dzień Edukacji Narodowej

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tomaszowie Lubelskim 13 października br. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej . W uroczystościach wzięli udział: Kierownik Filii Urzędu Marszałkowskiego w Zamościu Aneta Najda , przedstawiciel Lubelskiego Kuratora Oświaty – Barbara Krawczyk ,Wicestarosta Jerzy Wereszczak , Sekretarz Powiatu Stanisław Cisło, Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Anna Pankiewicz.  Podczas uroczystości wręczono stypendia Starosty dla uczniów z rodzin gorzej sytuowanych ,osiągających bardzo dobre wyniki w nauce. Stypendia otrzymali:

ZS Nr 1

Kinga Ciołko- uczennica klasy III liceum ogólnokształcącego

Diana Dziura -uczennica klasy III liceum ogólnokształcącego

Ewelina Stachurska – uczennica klasy III liceum ogólnokształcącego

Sylwia Bartosik – uczennica klasy II liceum ogólnokształcącego

Paulina Byra – uczennica klasy II liceum ogólnokształcącego

ZS Nr 2

Julia Szkałuba – uczennica klasy III liceum ogólnokształcącego

Justyna Komadowska – uczennica klasy III liceum ogólnokształcącego

Magda Natyna – uczennica klasy II liceum ogólnokształcącego

Magdalena Dziuba – uczennica klasy II liceum ogólnokształcącego Sławomir Malinowski – uczeń klasy II liceum ogólnokształcącego

ZS Nr 3

Mikołaj Oberda uczeń klasy IV technikum

Grzegorz Kudełka uczeń klasy IV technikum

Karolina Neród- uczennica klasy IV technikum

Paulina Mróz uczennica klasy III technikum

Łukasz Malec uczeń klasy III technikum

Aneta Buczak – uczennica klasy III technikum

Karol Krawczyk – uczeń klasy III technikum

Patryk Niedźwiecki – uczeń klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej

Kamil Steczkiewicz – uczeń klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej

Dominik Krawczyk – uczeń klasy II technikum

Michał Stadnicki uczeń klasy II Zasadniczej Szkoły Zawodowej

ZS Nr 4

Radosław Mrozek – uczeń klasy IV technikum

ZS Nr 5

Marek Sołdaczuk – uczeń klasy III liceum ogólnokształcącego

Akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego otrzymali:

  1. Pan Andrzej Senetra – nauczyciel przedmiotów zawodowych Zespołu Szkół Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
  2. Piotr Walczewski – nauczyciel przedmiotów zawodowych Zespołu Szkół
    Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
  3. Justyna Piskorz -Umylańska – nauczyciel biologii, edukacji dla bezpieczeństwa Zespołu Szkół Nr 5 w Tyszowcach

4.Ewelina Sawczuk – nauczyciel języka polskiego Zespołu Szkół Nr 5
w Tyszowcach

Starosta Tomaszowski przyznał też nagrody pieniężne dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. Nagrody otrzymali:

ZS Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

Leszek Bober, Krzysztof Wróbel

ZS Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Waldemar Typek, Jan Malec

ZS Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

Ireneusz Romaszko, Grażyna Senetra, Monika Bednarz, Agnieszka Łypka

ZS Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim

Janusz Joniec, Ryszard Jałowiec, Beata Pawłucka, Iwona Krawczyk

ZS Nr 5 w Tyszowcach

Agnieszka Podgórska

SOSW

Roman Kania, Beata Atalska, Dariusz Liwin

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Anna Jarczak

W części artystycznej wystąpili uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tomaszowie Lubelskim.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *