Uroczyste otwarcie toru wrotkarskiego.

W sobotę 10 września 2016 roku w Tomaszowie Lubelskim odbyło się uroczyste otwarcie toru wrotkarskiego w obecności wiceministra sportu Jarosława Stawiarskiego, Burmistrza Miasta oraz  zaproszonych gości. W uroczystym otwarciu obiektu w imieniu Starosty wzięli udział: Stanisław Cisło- Sekretarz Powiatu, który wręczył upominki zawodnikom TUKS,,Roztocze” oraz Anna Pankiewicz- Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej.
Tor  o długości 200m spełnia wymagania Europejskiej Federacji Wrotkarskiej. Całkowita wartość inwestycji to 1 403 392 zł. Inwestycja została zrealizowana przy udziale Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (50%) w ramach Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu.
Tor wrotkarski z doskonałą bazą techniczną, jako obiekt strategiczny dla rozwoju sportu w Polsce, służyć będzie do codziennej pracy z młodzieżą szkolną miasta i powiatu.