Finał pucharu Starosty Tomaszowskiego

W środę 27 lipca na stadionie OSiR w Tomaszowie Lubelskim rozegrany został mecz finałowy   w ramach rozgrywek o „Puchar Starosty”, w którym juniorzy starsi Tomasovii zmierzyli się
z Huczwą Tyszowce. Puchar wywalczyli juniorzy starsi Tomasovii trenowani przez Pawła Babiarza. Puchar i nagrody rzeczowe wręczał Ryszard Rudnicki główny specjalista w Starostwie Powiatowym w towarzystwie Stanisława Pryciuka dyrektora tomaszowskiego OSiR. TKS Tomasovia (juniorzy) – Huczwa Tyszowce 4-2 (0-1) Bramki: Kacper Nastałek x2, Nazar Melnychuk, Maciej Żerucha – Kamil Droździel, Damian Ziółkowski Skład TKS: Karol Krawczyk (90′ Dominik Zawada) – Mateusz Korzeń (55′ Jakub Piatnoczka), Paweł Piątkowski (65′ Jan Raczkiewicz), Volodymyr Chuikow, Damian Misztal – Nazar Melnychuk, Paweł Kielar, Karol Śrótwa (65′ Michał Dudziński), Przemysław Orzechowski (55′ Michał Nowosad) – Bartosz Iwanicki (46′ Maciej Żerucha), Kacper Nastałek (89′ Patryk Krosman)