Powiatowe obchody Dnia Kobiet

Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk zaprosił w Dniu Kobiet 8 marca panie działające w Kołach Gospodyń Wiejskich,pełniące funkcje sołtysów, szefowe urzędów i instytucji powiatowych. Spotkanie odbyło się w sali Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Udział wzięli również Przewodnicząca Rady Powiatu Teresa Chrastina, radna Powiatu Tomaszowskiego Alicja Kopczan, Wójt Gminy Tomaszów Lubelski Marzena Czubaj-Gancarz, Wicestarosta Jerzy Wereszczak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wojciech Kawalec,członek Zarządu Powiatu Tadeusz Stanibuła , Sekretarz Powiatu Stanisław Cisło,Dyrektor Wydziału Rolnictwa Starostwa Powiatowego Robert Kuźniarz. Zaproszone panie obdarowano życzeniami i kwiatkami. Z okolicznościowym koncertem zaprezentowała się Tomaszowska Kapela Podwórkowa.