II Powiatowy Przegląd szkolnych Zespołów Muzycznych

W dniu 10 marca 2015 r. w Tomaszowskim Domu Kultury odbył się II Powiatowy Przegląd Szkolnych Zespołów Muzycznych. Organizatorami imprezy był Zespół Szkół Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim, Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta oraz Tomaszowski Dom Kultury. W przeglądzie udział wzięli przedstawiciele następujących szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
W wykonaniu uczniów usłyszeliśmy piosenki, do których słowa napisał znany polski tekściarz Marek Dutkiewicz, a były to utwory p.t. „Aleja Gwiazd”, „Chodź, pomaluj mój świat”, „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Słodkiego miłego życia”, „Już ci nie wybaczę”, „Jolka, Jolka”, „Windą do nieba” czy „Szklana pogoda”.
Jury w składzie Kinga Łuczak, Gabriela Kołodziej i Iwona Malec nagrodziły następujących uczniów:
I miejsce- Paulina Budycz z Zespołu Szkół Nr 2 w Tomaszowie Lub.
II miejsce- Szymon Kuśmierczak z Gimnazjum w Bełżcu
III miejsce- Martyna Skoczylas z Gimnazjum Nr 1 w Tomaszowie Lub.
Nagrody dla wszystkich uczestników ufundowało Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta i dyrektor ZSN3 w Tomaszowie Lubelskim.
Impreza powstała z inicjatywy nauczycieli Zespołu Szkół Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim.

Informacja ze strony ZS Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim.