Dofinansowanie na remont dróg powiatowych

W dniu 18 marca 2016 roku Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk, Członek Zarządu Powiatu Tadeusz Stanibuła i Skarbnik Powiatu Barbara Pakosik podpisali umowę na dofinansowanie w zadania „ Poprawa dostępności komunikacyjnej w zakresie przebudowy dróg powiatowych nr 3542L Tomaszów Lubelski-Łaszczówka, nr 3542L Tomaszów Lubelski- Przeorsk i 3530 L Jarczów- Korhynie. Dofinansowanie z budżetu państwa wyniesie 3 mln zł, a pozostałe środki w wysokości 5 mln zł pochodzić będą z budżetu Powiatu Tomaszowskiego oraz gminy Tomaszów Lubelski i Jarczów. Umowę na dofinansowanie wręczył Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, a przyznane środki stanowią dotację celową w ramach programu „Rozwój gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019.