Życzenia

W dniu Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia składam serdeczne życzenia i gratulacje Dyrekcji i pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Tomaszowie Lubelskim.Rok 2016 to nowe wyzwania dla służb zatrudnienia, odpowiadające oczekiwaniom współczesnego rynku pracy. Wymagać one będą, jak dotychczas wielkiego profesjonalizmu, zaangażowania i odpowiedzialności, a także wrażliwości w rozwiązywaniu trudnych problemów bezrobocia.Życzę Państwu jak najwięcej satysfakcji i radości z dobrze spełnianego obowiązku, uznania ze strony klientów Powiatowego Urzędu Pracy oraz dużo zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.

Starosta Tomaszowski

Jan Kowalczyk