Seminarium informacyjne dla przedsiębiorców.

Dnia 8 grudnia 2015 roku w budynku  Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim odbyło się seminarium pn.,,Programy i instrumenty wsparcia dla przedsiębiorstw w perspektywie finansowej UE na lata 2014-2010″.  W seminarium  uczestniczyli przedsiębiorcy  zainteresowani możliwością otrzymania wsparcia finansowego na rozwój lub założenie działalności gospodarczej. Przedstawiciele Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny z Lublina  omówili praktyczne wskazówki w zakresie pozyskania dotacji dla przedsiębiorstw w perspektywie finansowej UE na lata 2014-2020 z Programu  Inteligentny Rozwój, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego, Programu Polski Wschodniej oraz Fundusz Pożyczkowy oferowany przez Fundację Rozwoju Lubelszczyzny.
Szczegółowe informacje o Funduszach Unijnych dla przedsiębiorców można znaleźć na stronie:www.funduszeeuropejskie.gov.pl