Paczki marzeń rozdane

W dniu 7 grudnia 2015r. w Hotelu „Antoni” odbyło się spotkanie dzieci z terenu Powiatu Tomaszowskiego z Mikołajem. Wcześniej dzieci przede wszystkim z ubogich rodzin wytypowane przez opiekunów i nauczycieli pisały listy do Mikołaja co chciałyby dostać od niego w prezencie. W III edycji akcji „Paczka marzeń” wzięło udział kilkanaście instytucji, zakładów pracy i firm prywatnych. Organizatorami akcji był Oddział Rejonowy PCK w Tomaszowie Lubelskim oraz Fundacja Społeczno-Gospodarcza „Oskar” Państwa Agaty i Leszka Kapków. Wśród fundatorów był Starosta Jan Kowalczyk oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim. Podczas spotkania Starosta wraz z Mikołajem osobiście wręczyli paczkę obdarowanemu dziecku. Starosta Jan Kowalczyk dziękuje Pani Elżbiecie Matyjanka Kierownikowi Biura PCK w Tomaszowie Lubelskim za zorganizowanie już po raz trzeci akcji „Paczka marzeń”

DSC_2201DSC_2209DSC_2218