Konsultacje społeczne Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na 2016 r.

Starosta Tomaszowski – Jan Kowalczyk przedstawia do konsultacji społecznych Projekt Programu Współpracy Powiatu Tomaszowskiego z Organizacjami Pozarządowymi na 2016 r.

Projekt programu dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu http://powiat-tomaszowski.bip.lublin.pl/index.php?id=171 oraz w wersji drukowanej w Wydziale Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej, ul. Lwowska 68, 22-600 Tomaszów Lubelski.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w terminie od dnia 5 października do dnia 19 października 2015 r., poprzez wyrażenie opinii wysłanej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres ryszardr@etomaszow.org.pl oraz w dniu zakończenia konsultacji o godz. 14.00 w pok. 42 (II piętro) Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim, ul. Lwowska 68.

Warunkiem udziału w konsultacjach organizacji pozarządowej jest podanie nazwy organizacji, osób uprawnionych do reprezentowania, danych rejestrowych oraz imienia i nazwiska osoby wypowiadającej się w imieniu organizacji.

Wyniki konsultacji ujęte będą w uzasadnieniu uchwały będącej przedmiotem konsultacji oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.