Dni Otwarte Funduszy Europejskich

W dniu 8 maja 2015 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 7 do 10 maja 2015 r. w całym kraju odbywają się imprezy prezentujące tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim. Po raz kolejny można zobaczyć zrealizowane projekty nie tylko te największe, ale i te, o których na co dzień nie mamy pojęcia.

Podczas Dni Otwartych zorganizowanych w Komendzie Powiatowej PSP w Tomaszowie Lubelskim można było obejrzeć specjalistyczne sprzęty do ratowania życia i samochody ratowniczo-gaśnicze zakupione przy wsparciu funduszy Unii Europejskiej.