„Wielkanocna pisanka”

W miejskiej Bibliotece Publicznej rozstrzygnięto POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „WIELKANOCNA PISANKA”. Komisja konkursowa po obejrzeniu 148 prac (pisanki, stroiki, palmy) postanowiła przyznać:

Nagrodę specjalną Prezesa Zarządu OPTeam S.A. : Kacper Perdun– kl. IV SP w Krynicach op. Alina Wiśniewska

 

Pisanki – przedszkola

I miejsce : Gr.4-latki Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim                                          

(op. Małgorzata Nowosad, Jadwiga Mazurkiewicz)

II miejsce: Gr.X Integracyjna Przedszkole Samorządowe Nr 1

(op. Anna Pitura, Jolanta Igras, Monika Koperwas )

III miejsce: Karolina Krawczyk – Przedszkole Samorządowe Nr 1( op. Renata Bartoszyk)

Stroiki- przedszkola

I miejsce : Szymon Posikata kl. 0 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bełżcu (op. Joanna Pyrek)

II miejsce: Michał Kłos– Przedszkole Samorządowe Nr 5 op. Beata Świderek

III miejsce: Gabrysia Kobiałka- Przedszkole Samorządowe Nr 1 op. Renata Trynda

 

 

KL. I-III pisanki

I miejsce: Aleksandra Komadowska Koło Plastyczne przy Bibliotece Publicznej
w Majdanie Sopockim– op. Grażyna Jarosz

II miejsce: Kacper Misztal – SP Krynice op. Maria Hacia

III miejsce: Jakub Buczek kl. I c SP Nr 3 (op. Magdalena Krech)

Kl. I-III stroiki/palmy

I miejsce: Julia Dudzińska kl. I c przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bełżcu
op. Joanna Pyrek

I miejsce: Dominika Hacia – kl. I b SP Krynice op. Maria Jasiówka

II miejsce : Tomasz Malec –kl. I f- SP Nr 3 op. Urszula Chromiec

III miejsce: Mikołaj Mroczkowski – kl I h. SP Nr 3 op. Małgorzata Łoza

III miejsce: Jan Lal -kl.I b SP Nr 3 op. Marta Gałan

Kl. IV –VI pisanki

I miejsce: Julia Mużacz –kl. V SP Krynice op. Alina Wiśniewska

III miejsce : Mateusz Pieczkowski –kl. VI ZSPG Nabróż -Kolonia op. Bożena Łasocha

Kl. IV –VI stroiki

I miejsce: Jakub Łopuszyński – ZS w Krynicach op. Alina Wiśniewska

II miejsce : Wiktoria Myszkowska – ZS Szkolno- Przedszkolny w Bełżcu op. Danuta Dybich

III miejsce: Patrycja Nowosielska– SP Justynówka op. Barbara Gajewska

 

Gimnazja –pisanki

I miejsce: Aleksandra Bosiak – ZS w Krynicach op. Alina Wiśniewska

II miejsce: Anna Semczuk – ZS w Krynicach op. Alina Wiśniewska

III miejsce: Natalia Dziaman – Nabróż -Kolonia op. Bożena Łasocha

Gimnazja- stroiki/palmy

I miejsce : Przemysław Kopczyński – Gimnazjum Telatyn op. Monika Tchórzewska

II miejsce: Magdalena Bartosińska – Gimnazjum w Suścu op. Marek Nazarczuk

III miejsce: Arkadiusz Brodowski – Gimnazjum w Bełżcu op. Dorota Karwańska- Mazurkiewicz

Wręczenie nagród ufundowanych m.in. przez Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim odbyło się 13 kwietnia 2015r.

Źródło: zdjęcia własne oraz http://mbp.tomaszow-lubelski.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *